GAME MAKER
UstaDerslik Soru-Cevap Yararlı Araçlar
arama ikon

bilgi UstaDerslik
Bu uyari kutusudur.
Tamam

Anasayfa
İletişim
Üyeler

GAME MAKER

Paylaş  :
profil
ismail01
GÖRÜNTÜLENME(1005)
RAPOR ET
Oyun programlamayı öğrenmek istiyorum.Lise 3 öğrencisiyim ve c# bilgim var ama ben oyun programlamaya yönelmek istiyorum.Bu konu üzerine yardımcı olabilecek ve danışabileceğim kişiler veya siteler varmı.Şuanlık http://ustaderslik.com/ sitesindeki eğitimleri izliyorum. Öneri ve yardımlarınıza açığım.
cArleone
cArleone 5 Yıl Önce Cevaplandı
C# bilgin varmış.Unity 3d nin javascriptinide öğrenirsen oyun yapabilirsin unity 3d ile.Eğer 3d oyun zor gelir dersen gamemaker ile 2d oyunlar yapabilirsin. gamemakerda gml dili kullanılıyor.Basit bir program 1-2 ayda öğrenip oyun yapmaya başlayabilirsin.
ismail01
ismail01 5 Yıl Önce Cevaplandı
İlginiz için saolun.
Paylaşımlarınıza baktım.Unity 3d eğitimlerinize izleyerek öğrenmeye çalışıcam ama eğitimler çok kısa devamı gelirmi?
cArleone
cArleone 5 Yıl Önce Cevaplandı
unity 3d ile hiç ilgilenmedim o yüzden pek bilgim yok.eğitim seti hazırlattıracaktım ama hazırlayacak adam bulamadım.unity 3d ye başlayacaksanız türkçe kaynak konusunda biraz sıkıntı yaşayabilirsin.aman ingilizcen iyise bir çok kaynak bulabilirsin.Gamemaker a başlarsan türkçe kaynak konusunda sıkıntı çekmezsin.sitede cryengine dersleri başladı ama direk olarak çok ağır gelebilir bu.
ismail01
ismail01 5 Yıl Önce Cevaplandı
Unity 3d için yabancı çok iyi siteler var . Önce öğrenebileceğim kadar öğreniyim sonra o sitelere bakarak anladığım kadar anlayıp kalanını yorumlarım .
xyztehlike
xyztehlike 5 Yıl Önce Cevaplandı
Yeni başlıyorsan unity den başlama Game Maker en iyisi kolay arayüz ve kullanışlı programlama dili ile en iyi 2d oyun motorudur.
ismail01
ismail01 5 Yıl Önce Cevaplandı
Tamam ilgilenirim . Saol .Kod
Kalın
Vurgu
Resim
Video
Url
CEVAPLA
Tüm Hakları Saklıdır. ©Arleone 2013-2014 UstaDerslik


Giriş
Şifremi Unuttum...
Şifre Talep
  Kuralları Kabul Ediyorum.
Kaydol