Game Maker Yazı Rengi Sorunu
UstaDerslik Soru-Cevap Yararlı Araçlar
arama ikon

bilgi UstaDerslik
Bu uyari kutusudur.
Tamam

Anasayfa
İletişim
Üyeler

Game Maker Yazı Rengi Sorunu

Paylaş  :
profil
xyztehlike
GÖRÜNTÜLENME(979)
RAPOR ET
Herkese merhaba benim yazılarla ilgili bir sorunum var videoda gösterdim yazılara farklı renk veriyorum aa buğday yazısı para yazısının rengini değiştiriyor ama diğer hiçbirini değiştirmiyor sorun nedir ?

http://www.youtube.com/watch?v=97rVKh9kFfc
xyztehlike
xyztehlike 5 Yıl Önce Cevaplandı
Bilen biri yok mudur yav
cArleone
cArleone 5 Yıl Önce Cevaplandı
renk değiştirme kodları sadece o objeye özeldir.her rengini değiştireceğin yazıyı ekrana basmadan önce üstünde renk komutunu yazmalısın.
xyztehlike
xyztehlike 5 Yıl Önce Cevaplandı
Hocam hepsine tek tek yazdım zaten sorun farklı renk verdiklerim aynı ekranda birbirlerinin renklerini değiştiriyorlar videoyu izlediysen orada para yazısı var ona yeşil renk verdim bir de buğday var ona da mavi renk verdim fakat buğday parayı maviye çeviriyor ama diğerleri yeşil kalıyor neden sadece para değişiyor ve değişmemesi için ne yapmalıyım ?
cArleone
cArleone 5 Yıl Önce Cevaplandı
videoyu izleyemiyorum şuan.şimdi renk değiştirme kodunu yazdığında altaki tüm ekrana basılanların rengini değiştirir.örnek yeşile çevireceğin objenin hemen üstüne yeşil renk komutunu yaz altına siyah renk komutunu yaz.anladığım kadarıyla sorunun bu.bu şekilde altakilere etki etmez.
xyztehlike
xyztehlike 5 Yıl Önce Cevaplandı
Hocam bi videoyu izlesen süper olacak kodlar zaten farklı farklı objelerde
cArleone
cArleone 5 Yıl Önce Cevaplandı
yeni modemim yüzünden anca izleyebildim.senin hatan metni bastıktan sonra yazının rengini değiştirmeye çalışman.
sen yazı rengini değiştirdiğinde tüm objelerde etkili olur.o yüzden metni basmadan 1 üstüne renk kodunu yaz sonra metni bas hemen altta tekrar rengi siyah yap bu şekilde diğer objelere etki etmesin.

//gereksiz :D
bira ara opta mod iken gemi oyunu yapan biri vardı.o zamanlar çok yardım etmiştim sonra bir grefiker bulup süper etmişlerdi oyunu.nerdeyse seafight kalitesindeydi.en son online işini başlamışlardı ama ekip birden kayboldu :D
xyztehlike
xyztehlike 5 Yıl Önce Cevaplandı
Abi adamın dibisin adamın hasısın valla ne kadar teşekkür etsem azdır allah razı olsun neredeyse delirecektim bu sorun yüzünden :DKod
Kalın
Vurgu
Resim
Video
Url
CEVAPLA
Tüm Hakları Saklıdır. ©Arleone 2013-2014 UstaDerslik


Giriş
Şifremi Unuttum...
Şifre Talep
  Kuralları Kabul Ediyorum.
Kaydol