Wep Tasarım Hakkında
UstaDerslik Soru-Cevap Yararlı Araçlar
arama ikon

bilgi UstaDerslik
Bu uyari kutusudur.
Tamam

Anasayfa
İletişim
Üyeler

Wep Tasarım Hakkında

Paylaş  :
profil
KneCc
GÖRÜNTÜLENME(612)
RAPOR ET
Merhaba öncelikle kolay gelsin. Benim sorum aklım da bir proje var, wep sitesiyle ilgili fakat nerden başlayacağımı bilmiyorum. Bu wep sitesinde flash a benzer arayüz de olucak, ve incelemelerle ilgili bilgiler olucak. Dediğim gibi nerden başlayacağımı bilemedim. Bu işte yeni sayılırım hangi program lazım ne nedir veya siz tecrübeli insanlar dan tavsiye benim için çok iyi olur şimdiden teşekkür ederim.
cArleone
cArleone 4 Yıl Önce Cevaplandı
inceleme ile ilgili site açmak istiyorsanız wordpress cms sini kullanabilirsiniz.Eğer kendim kodlayacam diyorsan html-css-js-php-mysql konuların da ilerlemen gerek.

Benim tavsiyem domain+host alıp wordpress kurduktan sonra,ücretli veya ücretsiz beğendiğin wprdpress temasını atmak.daha sonra içeriği girebilirsin.tabi bunun yanın da html+css öğrenirsen temayı istediğin gibi editleyebilirsin.
KneCc
KneCc 4 Yıl Önce Cevaplandı
İncelemelerle ilgili olucak sinema v.s. Fakat takvim de eklemek istiyorum yani wep sitesi bu takvim üzerine kurulu olucak diyebilirim.
cArleone
cArleone 4 Yıl Önce Cevaplandı
wordpress in geliştiricisi çok.istediğin türde pluginler bulabilirsin.örnek takvim pluginleri : https://wordpress.org/plugins/tags/datepicker

ama illa kendim kodlayacam diyorsan 1-2 yılın rahatlıkla bu dilleri öğrenirken gider.
KneCc
KneCc 4 Yıl Önce Cevaplandı
Sanırım o konuda hakılısın. Cevabın için teşekkür ederim. Şu wordpress araştırayım, belki istediğim şeyi bulabilirim.Kod
Kalın
Vurgu
Resim
Video
Url
CEVAPLA
Tüm Hakları Saklıdır. ©Arleone 2013-2014 UstaDerslik


Giriş
Şifremi Unuttum...
Şifre Talep
  Kuralları Kabul Ediyorum.
Kaydol