Bootstrap Ders-1 Hazırlık
UstaDerslik Soru-Cevap Yararlı Araçlar
arama ikon

bilgi UstaDerslik
Bu uyari kutusudur.
Tamam
Anasayfa
İletişim
Üyeler

Bootstrap Ders-1 Hazırlık

profil
cArleone
BEĞEN(1)
BEĞENME(0)
GÖRÜNTÜLENME(9614)
RAPOR ET
http://ustaderslik.com/resim/ders/bootstrap-responsive-wallpaper-template.jpg

Yeni bir seriye başlıyoruz.Bu seride Bootstrap framework'ünü işleyeceğiz.Bootstrap tüm cihazlara uygun şekilde site tasarlamamızı sağlayan bir css kütüphanedir.Daha öncede jquery mobil framework'ünü http://ustaderslik.com/etiket.php?e=Jquery%20mobil anlatmıştım.Bu seri de aynı şekilde ilerleyip en sonda http://ustaderslik.com/ornek/mobil/ gibi bir örnek yaparak bitireceğiz.

Bootstrap ile jquery mobil arasındaki farklara bakacak olursak,İkiside hemen hemen aynı.Jquery mobil hazır özellik bakımından biraz daha zengin,Bootstrap ise de tasarım bakamından biraz daha özgür.Jquery mobil de çok fazla değişik tasarım yapmak zor.Boot strap tasarım dili olan css in frameworkü olduğu için bu daha özgürce tasarımlar yapmamızı sağlıyor.

Biz derslerimizi şuan en son ki sürüm olan v3.2.0 üzerinden işleyeceğiz.Dosyaları http://getbootstrap.com/ buradan indirerek,css ve js dosyalarını sayfamıza dahil edelim.

Bu dersimiz bu kadar.Gelecek derslerde tüm özellikleri tek tek detaylıca incelemeye başlayacağız.Tüm dersler de indir ve önizleme butonu koymaya çalışacağım.
Namo
Namo 7 Yıl Önce Cevaplandı
indirme linki calismiyorKod
Kalın
Vurgu
Resim
Video
Url
CEVAPLA
Tüm Hakları Saklıdır. ©Arleone 2013-2014 UstaDerslik


Giriş
Şifremi Unuttum...
Şifre Talep
  Kuralları Kabul Ediyorum.
Kaydol